Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec Obora > Multifunkční hřiště a posilovna

Multifunkční hřiště a posilovna

Hřiště bylo vybudováno v roce 2009 a celé bylo postaveno formou brigád kromě položení umělého povrchu. Financováno bylo výlučně z rozpočtu obce Obora.Nyní nabízí možnost využití na tenis a nohejbal. V roce 2011 byla ke hřišti přivedena vodovodní přípojka a elektřina k osvětlení hrací plochy. Proto jsme po dlouhých letech mohli opět mít v naší obci ledovou plochu s využitím,jak veřejného bruslení,tak i k hraní ledního hokeje.

Správkyní víceúčelového areálu na místním hřišti bude od letošního roku Jaroslava Dobiášová místo paní Evy Kovářové. Podmínky platí stejné jako doposud, pro občany obce 40 Kč/hod za tenis a 60 Kč/hod za nohejbal. Pro občany ostatních obcí 60 Kč/hod za tenis a 100 Kč/hod za nohejbal. Pronájem plochy si můžete rezervovat osobně nebo na telefonním čísle 778 088 980. Vybraný finanční obnos bude použit na údržbu kurtu, popř. další dovybavení.

Posilovna

Oborským, ale i přespolním občanům slouží posilovna. Byla brigádnicky vybudována v prostorách obecního úřadu. Vybavení posilovny bylo zapůjčeno. Noví zájemci o navštěvy posilovny se mohou hlásit na OÚ, nebo na tel. čísle 774 718 430 - Josef Alexa.