30.09.2009 22:50

Uzavírka komunikace.

V termínu od 1. do 31.10.2009 bude výlučně uzavřena silniční komunikace mezi obcemi Bořitov a Rájec - Jestřebí. I přes to, že naší obcí nevede oficiální objízdná trasa, lze očekávat zvýšenou frekvenci silničního provozu.
Zástupci obce vyjednali omezení vjezdu pro nákladaní automobily, dále omezení rychlosti v naší obci a častější policejní kontroly zaměřené na dodržování výše uvedených opatření. I tak žádáme všechny naše občany, aby zvýšili svoji opatrnost a zejména pak informovali děti a mládež a nabádali je k obezřetnosti při jízdě či chůzi v obci. Současně žádáme vlastníky motorových vozidel, aby zbytečně neparkovali na hlavních průjezdních komunikacích v naší obci a přispěli tak k přehlednějšímu provozu. Děkujeme.